DACHDOM
Płochocin ul. Łokietka 11 tel 22-243-77-47 500-458-393 lub 508-992-598 dachdom.waw@wp.pl
WIĘŹBY DACHOWE
POKRYCIA DACHOWE
OKNA ELEWACYJNE
ELEWACJE
POKRYCIA DACHOWE

Pokrycia które proponuje nasza firma zapewniają estetyczne wykończenie dachu i przede wszystkim chronią cały budynek przed działaniem czynników atmosferycznych. W budownictwie indywidualnym proponujemy państwu pokrycie sztuczne. Pokrycia sztuczne wygrywają dzięki funkcjonalności, bezpieczeństwie i cenie z pokryciami naturalnymi takimi jak strzecha i trzcina.

  • Dachówka jest popularnym rozwiązaniem w budownictwie tradycyjnym. Na rynku dostępne są dachówki ceramiczne oraz znacznie tańsze dachówki cementowe, które charakteryzują się większą paletą barw.
  • Blacha dachowa jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Najczęściej stosuje się stalowe arkusze, powlekane niekiedy tworzywem sztucznym. Ze względu na koszty, rzadziej używa się tradycyjnej blachy miedzianej. Bardzo popularna jest blacha trapezowa i blachodachówka, która imituje wygląd pokrycia dachówkami.
  • Gonty bitumiczne są wykonane z pasów papy asfaltowej, którą tnie się w różne figury geometryczne i nakłada łuskowo na dachy. Pokrycie polecane jest dla dachu o skomplikowanej strukturze, stromej i łamanej.
  • Papa jest tanim pokryciem, które można szybko ułożyć, stosowanym obecnie głównie w budownictwie letniskowym i na budynkach gospodarskich.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ GALERIĄ